خدمات

خدمات شرکت امین پردازش

با شرکت توسعه و فناوری امین پردازش بیشتر آشنا شوید

همچنین برای آشنایی بیشتر با این شرکت می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید

بهره وری در کسب و کار

ارائه خدمات مبتنی بر تولید محتوا و بهینه سازی وب (سئو) به جهت رشد و پیشرفت در سازمان ها و کسب و کارها

هوشمند سازی

ارائه خدمات فروش محصولات و نرم افزار های دانش بنیان به جهت هوشمند سازی سازمان ها و کسب و کارها

ارتقاء کیفیت دیجیتال

ارائه خدمات مبتنی بر تولید نرم افزار های آنلاین و آفلاین ، وب اپلیکیشن و … به سازمان ها و کسب و کارها

خدمات شرکت امین پردازش در یک نگاه

طراحی وبسایت و وب اپلیکیشن

یکی از تخصصی ترین فعالیت های شرکت توسعه و فناوری امین پردازش که در آن مهارت بسزایی دارد ، تولید و طراحی انواع نرم افزار در بستر وب می باشد . این شرکت با ارائه راهکارهایی مناسب، اقدام به طراحی سایت با استاندارد های ui/ux می نماید . همچنین تولید انواع وب اپلیکیشن (pwa) و (spa) از دیگر فعالیت های این شرکت در بستر وب می باشد.

طراحی پورتال سازمانی

شرکت امین پردازش با ارائه راهکار هایی مناسب، توانایی طراحی و تولید انواع نرم افزار و پورتال سازمانی را برخوردار می باشد . این شرکت پس از بررسی فاکتور هایی همچون نیاز های سازمان ، نوع مشتریان ، امنیت و …. اقدام به طراحی پورتال مورد نیاز سازمان می نماید . همچنین پورتال های طراحی شده توسط این شرکت از رابط کاربری زیبایی برخوردار می باشد .

خدمات تولید نرم افزار

شرکت امین پردازش متشکل از برنامه نویسان و متخصصین خود ؛ توانایی تولید انواع نرم افزار آنلاین و آفلاین را داشته و از نمونه کار های فرآوانی برخوردار است . شرکت امین پردازش قبل از طراحی نرم افزار ، ابتدا فاکتور های مختلفی همچون بودجه ، تعداد مشتریان ، نحوه استفاده ، نوع استفاده و … را درنظر گرفته سپس بهترین راهکار را در قالب پروپوزال به شما ارائه می نماید .

طراحی cms اختصاصی

امروزه با گذر زمان بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها امور خود در دنیای دیجیتال را نمی توانند با cms های آماده همچون وردپرس ، جوملا ، دروپال ، اکتبر و …. پیگیری و پشتیبانی نمایند. به همین جهت طراحی cms های اختصاصی با توجه به نیاز سازمان می تواند یکی از بهترین راهکار های موجود برای حل مشکل باشد . شرکت امین پردازش با طراحی این cms ها می تواند این نیاز را حل نماید.

سئو و دیجیتال مارکتینگ

امروزه با گذر زمان بازاریابی و تمام اصول آن از دنیای سنتی به دنیای مجازی انتقال پیدا کرده است. شرکت امین پردازش به وسیله متخصصین توانمند قادر به انجام امور مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ بوده و از دارای نمونه کار و سوابق ارزشمندی در این حوزه کاری می باشد . شرکت های زیادی با استفاده از خدمات سئو این شرکت توانسته اند رشد قابل توجهی در مشتریان خودرا شاهد باشند.

شرکت امین پردازش را با پروپوزال هایش می شناسند

پروپوزال به طرح واره ای یا مجموعه اسنادی گفته می شود که در آن تمام اطلاعات مربوط به یک پروژه آورده می شود . شرکت توسعه و فناوری امین پردازش بابت هر یک از پروژه های خود یک پروپوزال به صورت تخصصی با تمام ویژگی های لازم را قبل از انعقاد قرار داد آماده کرده و به کارفرما ارائه می نماید . هدف از تولید و طراحی این پروپوزال، ارائه بهترین راهکار به مشتریان خود می باشد. این شرکت تمام پروپوزال های خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . از جمله سرفص های پروپوزال شرکت امین پردازش عبارتند از :

همین حالا از ما پروپوزال دریافت کنید