درباره ما

درباره ما

با شرکت توسعه و فناوری امین پردازش بیشتر آشنا شوید

همچنین برای آشنایی بیشتر با خدمات ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش را بیشتر بشناشید!

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش در سال ۱۳۹۷ عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای و از شرکت های خلاق وابسته به معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری می باشد. به طور کلی شرکت امین پردازش به دو قسمت تقسیم می شود؛  1) محصولات  2) خدمات نرم افزار 

محصولات این شرکت شامل پلتفرم آموزشی ثانی ، پورتال مخصوص انجمن های علمی ایران ، هزاردارو، cms های اختصاصی و پنل ایمیل سازمانی می باشد .  همچنین این شرکت در حوزه ی توسعه و طراحی نرم افزار در بستر سیستم عامل های اندروید و ios ، طراحی انواع وبسایت و پورتال های سازمانی ،رشد و توسعه ایده های نوین، دیجیتال مارکتینگ و سئو فعالیت دارد .

این شرکت به وسیله مدیران و برنامه نویسان متخصص خود که از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های تهران می باشند . با جذب پروژه های دولتی و خصوصی توانسته اند سهم قابل توجهی از نیاز های فناورانه را برطرف نمایند . همچنین این شرکت با تولید محصولات دانش بنیان و خلاق ، اعتبار بالایی در کشور بدست آورده است . لازم به ذکر است که شرکت امین پردازش با ایجاد وبینار های آموزشی رایگان و تحقیق و توسعه در حوزه های مختلف فناوری ، به دنبال عرضه دانش شرکت به دیگر کسب و کار های می باشد .

خدمات و ویژگی های شرکت امین پردازش

محصولات دانش بنیان

یکی از افتخارات شرکت امین پردازش، تولید انواع محصولات دانش بنیان در حوزه نرم افزار می باشد. شرکت امین پردازش به وسیله متخصصین جوان و توانمند اقدام به طراحی محصولات متنوع در حوزه های مختلف نموده است .

خدمات دیجیتال

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش، با توجه به ظرفیت بالای خود، علاوه بر تولید و توسعه محصولات دانش بنیان، اقدام به ارائه خدمت به دیگر کسب و کارها می نماید. تغییر کسب و کار از حالت سنتی به دیجیتال یکی از این خدمات است.

خدمات نرم افزار

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش، به وسیله متخصصین توانمند اقدام به تولید انواع نرم افزار آنلاین و آفلاین نموده است . این خدمت سفارشی بوده وتاکنون بیش از 50 شرکت و سازمان از این خدمت شرکت امین پردازش بهره برده اند.

تحقیق و توسعه (R&D)

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش به وسیله دانشجویان و دانش آموختگان برترین دانشگاه های کشور اقدام به تحقیق و توسعه در حوزه های نرم افزار و سخت افزار نموده است تا بتواند دانش روز دنیا را در کشور پیاده سازی کند.

آموزش

شرکت امین پردازش به موازات فعالیت های اجرایی خود برای افزایش کیفیت ، اقدام به طراحی انواع دوره های آموزشی کرده است . مخاطبان این دوره ها عموما به دو قسمت تقسیم می شوند ؛ کارآموزان شرکت و عموم مردم (خارج از شرکت)

مشاوره it

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های شرکت امین پردازش، ارائه خدمات مشاوره در حوزه it می باشد . متاسفانه امروزه بسیاری از امور در حوزه نرم افزار از کیفیت پایینی برخوردار می باشد به همین جهت وجود یک شرکت مشاور در کنار شما لازم است.

ماموریت و چشم انداز های شرکت امین پردازش

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش به عنوان مجموعه‌اي توانمند و پيشرو در حوزه‌هاي خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات و با تکيه بر دانش و تخصص توان کارشناسي خود ، پا به عرصه فعاليت نهاد تا بتواند با سرلوحه قراردادن “رقابت سالم”، “مشتري مداري” و “تحول و نوآوري” خدمات ارزنده‌اي را به مشتريان خود ارائه نمايد. از اين رو، چشم انداز ما با خصوصيات زير مي باشد:

 

  • ارائه خدمات فناوري اطلاعات با بالاترين کيفيت ممکن و با استفاده از فناوري هاي نوين؛
  • تبديل شدن به يک برند معتبر در زمينه ارائه خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات؛
  • تبديل شدن به يک شرکت معتبر و فعال در خصوص مشاوره و اجرای کسب و کارهای نوپا؛
  • تعامل با ساير شرکت هاي همکار در حوزه هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات با هدف گسترش فرهنگ مشتري مداري و توسعه و بهبود بازار.
  • طراحی راهکارهای نوین با تکیه بر شایستگی‌های خود
  • امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و بهینه سازی پروژه‌های گوناگون
  • برنامه‌ریزی برای جذب فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر در حوزه ICT
  • کمک به رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا
  • تبدیل شدن به 5 شرکت برتر دانش بنیان در حوزه ICT

تیم امین پردازش