درباره ما

درباره ما
در این صفحه شما می توانید با تاریخچه و امکانات شرکت توسعه و فناوری امین پردازش آشنا شوید . برای آشنایی با خدمات این شرکت بر روی دکمه زیر کلیک کنید .
خدمات شرکت

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش را بیشتر بشناشید!

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش در سال ۱۳۹۷ از واحدهای فناور در مرکز رشد دانشگاه شاهد و از شرکت های خلاق وابسته به معاونت علمی ، فناوری ریاست جمهوری می باشد. این شرکت در حوزه ی توسعه و طراحی نرم افزار در بستر سیستم عامل های اندروید و ios ، طراحی انواع سایت ،رشد و توسعه ایده های نوین، تولید محتوای سئو شده و سئو فعالیت دارد .

این شرکت به وسیله مدیران و برنامه نویسان متخصص خود که از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های تهران می باشند . با جذب پروژه های دولتی و خصوصی توانسته اند سهم قابل توجهی از نیاز های فناورانه را برطرف نمایند . همچنین این شرکت با تولید محصولات دانش بنیان و خلاق ، اعتبار بالایی در کشور بدست آورده است . لازم به ذکر است که شرکت امین پردازش با ایجاد وبینار های آموزشی رایگان و تحقیق و توسعه در حوزه های مختلف فناوری ، به دنبال عرضه دانش شرکت به دیگر کسب و کار های می باشد .

ماموریت ها و استراتژی های شرکت

داستان امین پردازش

اهداف شرکت توسعه و فناوری امین پردازش از تاسیس تاکنون و درآینده

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش به با هدف ایجاد یک شرکت خلاق و دانش بنیان تاسیس و شروع به کار نمود . این شرکت ابتدا کار خود را با دو محصول خلاق به نام های هزار دارو و ثانی شروع نمود . اما در ادامه با توسعه هر یک از این محصولات و جذب نیرو های متخصص توانست تجربه قابل توجهی را کسب نماید . به همین جهت مدیران شرکت بدین نتیجه رسیدند که علاوه بر توسعه محصولات دانش بنیان ، توانایی جذب پروژه های حوزه فناوری اطلاعات را دارا می باشند . این شرکت با جذب پروژه های سازمانی و غیر سازمانی توانست نظر بسیاری را به خود جلب نماید .