مدیریت پروژه‌ها با طعم ترلو

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email

مقدمه

قبل از اینکه در رابطه با مدیریت پروژه‌ها با طعم ترلو صحبت کنیم، بهتر است ابتدا به مقدمه‌ای در این رابطه بپردازیم.

در دنیای شلوغ و پیچیده امروز، بحث مدیریت پروژه‌ها و توجه به سایر بحث‌های مدیریتی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. انجام دستی کارهای مدیریتی ممکن است مدت زمان بسیاری را از یک فرد بگیرد (در صورتی که اشتباهات دستی نیز رخ ندهد!). اما تکنولوژی و فناوری‌های متعددی به وجود آمدند که می‌توانند به افراد در انجام هر چه بهتر این کار مهم و حیاتی کمک کنند. یکی از معروف‌ترین نرم افزارهای موجود در حوزه مدیریت پروژه‌ها، نرم افزار ترلو است. قصد داریم در این مقاله به نرم افزار ترلو (Trello) بپردازیم و این نرم افزار محبوب را بررسی کنیم.

با کمک نرم افزار ترلو قادر خواهید بود تا بسیاری از کارهای خود را مدیریت کنید و از بی‌نظمی موجود نجات خواهید یافت.

مدیریت کارها از طریق ترلو

نرم افزار ترلو (Terllo)

ترلو یک پلتفرم مدیریتی است که برای مدیریت و هماهنگی پروژه‌ها استفاده می‌شود. ترلو هم نسخه تحت وب دارد و هم اپلیکیشن این نرم افزار برای تلفن‌های همراه در دسترس است. از این نرم افزار می‌توانید برای مدیریت کارها و پروژه‌های شخصی و کاری خود استفاده کنید.

می‌توان از ترلو برای مدیریت وظایف کاری و کارهای پیچیده استفاده کرد. علاوه بر این موضوع، می‌توان از این نرم‌افزار برای برنامه‌ریزی و مدیریت کارهای شخصی مانند برنامه‌ریزی برای تعطیلات، مراسمات و غیره نیز بهره برد. محیط کاربری این نرم افزار نیز محیط بسیار جذاب و ساده‌ای است. قطعا می‌توانید با کمی تمرین با فضای آن آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

با ویژگی‌ها و مزایای این نرم افزار می‌توانید به سرعت کارها را برای خود یا هم‌تیمی‌هایتان شفاف و واضح کنید و آن‌ها را سازماندهی کنید. اگر این چنین به نظر می‌رسد که با تکالیف بی‌شماری مواجه هستید و حافظه شما ممکن است برخی از آن‌ها را فراموش کند. یا مهلت آن‌ها را به خاطر نسپارد، نرم افزار ترلو می‌تواند در این مسیر شما را یاری کند.

باید گفت که ترلو برای مدیریت و انجام کارهای تیمی نیز فوق‌العاده است و می‌توانید از امکانات موجود در آن برای پیشبرد کارهای تیمی خود استفاده کنید. ترلو یک ابزار مدیریتی جذاب است که در صورت استفاده مناسب می‌تواند به شما کمک شایانی کند.

تاریخچه ترلو

دو شرکت ایندکس ونچرز و اسپارک کاپیتال در سال 2014 میلادی مبلغی در حدود 10.3 میلیون دلار بر روی پروژه ترلو سرمایه‌گذاری کردند. ترلو توانست رشد بسیار خوبی داشته باشد و در سال 2016 میلادی، مالکان این نرم افزار مدعی بودند که ترلو بیش از یک میلیون کاربر فعال به صورت روزانه دارد.

ترلو توانست به رشد چشمگیر خود ادامه دهد و در سال 2017 میلادی به مبلغ 425 میلیون دلار به شرکت اتلسیان واگذار شد. بازدهی مالی ترولو به اندازه‌ای خوب شد که در سال 2018 میلادی توانست شرکت Butler را نیز خریداری کند. این اقدام خوب ترلو سبب شد که کاربران این نرم‌افزار نیز به صورت فوق‌العاده‌ای زیاد شود. گفته می‌شود در سه ماه ابتدای سال 2019 میلادی توانسته است بیش از 35 میلیون کاربر را جذب خود کند. این عدد توانست در اخرین ماه‌های سال 2019 میلادی به بیش از 50 میلیون برسد.

ترلو

نحوه عضویت در ترلو

برای عضویت در این اپلیکیشن بایستی مراحلی را طی کنید. این مراحل با مراجعه به قسمت create a Trello Account آغاز می‌شود. در این قسمت بایستی گزینه Create Account را انتخاب کنید و سپس فرم خواسته شده را پر کنید. این فرم از شما می‌خواهد تا اطلاعاتی نظیر نام، ایمیل و رمز عبور مد نظر خود را وارد کنید. در قسمت بعد بایستی از ایمیل خود استفاده کنید تا احراز هویت انجام شود. در انتها نیز می‌توانید از قسمت Log in to Trello به اکانت خود ورود کنید و از نرم‌افزار استفاده کنید.

برای اضاف کردن board نیز می‌توانید از قسمت create board استفاده کنید و به ایجاد بورد بپردازید. برای عضو کردن هم‌تیمی‌هایتان نیز می‌توانید از گزینه Add Members استفاده کنید.

ترلو

سخن آخر

ترلو یک ابزار کارآمد برای مدیریت پروژه‌ها یا برنامه‌های شخصی و عمومی است. با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود کارهای شخصی و تیمی خود را به نحو بسیار خوبی مدیریت کنید. این نرم‌افزار با وجود امکانات زیادی که دارد به هیچ عنوان نرم افزار پیچیده‌ای نیست. می‌توانید با کمی مطالعه و تمرین نحوه استفاده از آن را فراگیرید و در کارهای خود از آن استفاده کنید.

درصورتی که تمایل دارید کسب و کار خود را به صورت اینترنتی راه‌اندازی کنید و در نتایج برتر موتورهای جستجو ببینید می‌توانید با تماس بگیرید.

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید