معرفی فونت های کاربردی برای پست های اینستاگرام

فونت اینستاگرام

مقدمه:

در هنگام درست کردن پست برای اینستاگرامتان علاوه بر داشتن یک قالب مناسب و هماهنگی رنگ ها ، فونتی که از آن استفاده کرده اید نیز بسیار مهم است. یک فونت مناسب می تواند جذابیت پست های و استوری های پیج شما را بسیار بالا ببرد مخصوصا در حالتی که تمام فونت های پیج شما یکسان و در قالب به خصوصی استفاده شده باشند. در این مقاله ما میخواهیم جذاب ترین فونت اینستا را به شما معرفی کنیم.

معرفی چند فونت فارسی کاربردی برای استفاده در اینستاگرام:

فونت فارسی وزیر

این فونت برای استفاده در صفحات وب، رابط کاربری برنامه‌ها و تصاویر شاخص یا قالب های پست اینستاگرام فوق العاده است و می تواند انتخاب اول هر بلاگری باشد. چراکه خوانایی بسیار خوبی دارد و در عین سادگی و جذاب بودن می تواند باعث تاثیر مستقیم در خواننده شود.

فونت فارسی ساحل

فونت فارسی ساحل

این فونت فارسی ساحل هم یکی از فونت های جذابی می باشد که شما می توانید در اینستاگرام در پست های تصویری یا ویدیویی از آن استفاده نمایید ، این فونت می تواند در سه سبک متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد.

فونت فارسی پرستو

در فونت فارسی پرستو بیشتر مناسب نگارش متون چاپی است ، اما به دلیل ظاهر ساده و جذاب خود ، باعث خوانایی راحت و سریع محتوای ما می شود. مناسب ترین فونتی می باشد که می توانید در کارهای چاپی در دو وزن معمولی و ضخیم استفاده کنید.

فونت فارسی صمیم

فونت  فارسی صمیم

این فونت صمیم شباهت زیادی به فونت وزیر دارد و یکی از بهترین فونت های بسیار مناسب برای صفحه نمایش کامپیوتر و موبایل است. فونت فارسی صمیم خوانایی بسیار خوبی در صفحه نمایش دارد و می تواند در پست های اینستاگرامی شما استفاده شود.

بیشتر بخوانید : بازاریابی محتوا و دلایل اهمیت آن

فونت فارسی تنها

فونت فارسی تنها

در فونت فارسی تنها در تمام سیستم عامل ها از جمله اندروید و لینوکس ، ویندوز سازگاری دارد. این فونت اثر طراح صابر راستی کردار است که می تواند با ظاهر خاص فانتزی خود ، در محتوای تبلیغاتی و هنری استفاده شود. این فونت را دانلود و استفاده کنید.

فونت فارسی گندم

فونت فارسی گندم

در فونت فارسی گندم برای مبنای فونت صمیم طراحی شده است.این فونت ظاهری ساده دارد ، اما بدلیل خوانایی که دارد می تواند سادگی را به نوشته های شما اضافه کند.

فونت فارسی ناهید

فونت فارسی ناهید

در فونت ناهید در یک وزن طراحی شده است و هدف اصلی آن به گفته طراح ، خوانایی بالا هدف اصلی آن است. اگر می خواهید متنی روان و راحت را برای خواننده به نمایش بگذارید ، از این فونت استفاده کنید.

بنا به سه دلیل زیر مهم است که فونت اینستاگرام خود را تغییر بدهیم:

  • برجسته سازی پیج: اینستاگرام یکی از خلاقانه ‌ترین پلتفرم‌ها میان رسانه‌های اجتماعی گوناگون است. بسیاری از طراحان، مبتکران و هنرمندان از این پلتفرم برای نمایش کارهای خود استفاده می‌کنند. همچنین بسیاری از برندها نیز با برجسته نشان دادن نقاط قوت و خلاقیت‌های خود در اینستاگرام برای جلب نظر مخاطبان به رقابت می‌پردازند.

بیشتر بخوانید : با نقشه سفر مشتری آشنا شوید

بنابراین از نظر خلاقیت، سطح رقابت‌ها در اینستاگرام بسیار بالاست. استفاده از فونت‌های سفارشی می‌تواند راهی برای متفاوت جلوه دادن پیج اینستاگرام شما و برجسته شدن آن باشد.

  • نمایش خلاقیت: رسانه‌های اجتماعی فرصت‌های زیادی برای نشان دادن خلاقیت در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تغییر فونت متن نیز روشی برای نمایش خلاقیت است.
  • دنبال کردن ترندهای جدید: یکی از نکات باورنکردنی اینستاگرام سرعت بالای ظهور ترندهای جدید در این پلتفرم است. کاربران نیز باید با این ترندهای جدید به سرعت همگام شوند. زیرا اگر ترندهای جدید را دنبال نکنید و پروفایل خود را با استفاده از فونت‌های مدرن و جذاب آپدیت نکنید، معمولا بعد از مدتی از دید فالوئرهایتان منسوخ و قدیمی به نظر می‌آیید.

سخن پایانی:

پس به طور کلی با توجه به مطالب ذکر شده می توان دریافت که این فونت ها برخی از بهترین فونت های برای استفاده در قالب های پست اینستاگرام شما می باشند ، اما به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید محتوای جذاب و دنبال شونده ای را برای کاربران اینستاگرام نشر دهید ، علاوه بر استفاده از فونت های زیبا ، باید از قالب های پست مناسبی هم استفاده نمایید.

برای گرفتن مشاوره و تماس با شرکت امین پردازش میتوانید اینجا را کلیک کنید.

نرگس احمدی

نرگس احمدی

دیدگاهی بنویسید